Haşmet Turizm

İLETİŞİM BİLGİLERİ +90 332 351 89 09 +90 530 433 16 82 [email protected]
Azi̇zi̇ye (İstanbul) Caddesi̇ Ada Sokak Sai̇m Sağ İşhani No 104 Karatay - Konya
FİRMA İSTATİSTİKLERİ
1986 Kuruluş Yılı
REFERANS RESİMLERİ
SOSYAL MEDYA HESAPLARIFacebookYoutube
Haşmet Turizm Hakkında

Haşmet Turizm Hac ve Umre Hizmetleri

1986 yılında HAC ve UMRE hizmetine başlayan HAŞMET TURİZM  Konya’nın ilklerinden olup,  Allah’ın misafirlerine hizmeti şeref kabul eden, tecrübeli ekibiyle birlikte  kutsal yolda hizmete devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana vizyonunu dürüstlük, misyonunu her zaman hizmet üzere kuran HAŞMET TURİZM, aynı misyon ve vizyonunu geliştirerek hizmetine devam etmektedir.

Tecrübesi ile,  sektörüne kazandırdığı yetişmiş eleman katkısı ile HAŞMET TURİZM aynı zaman da Hac ve Umre organizasyonu yapan kurumların okulu olmuştur.

Yıllardır Mekke ve Medine kutsal topraklar da Hac ve Umre organizasyonu ile hizmet veren HAŞMET TURİZM Harem-i şerif ve Mescid-i Nebevi ye yakın, temiz, rahat, konforlu otellerde  ikamet imkanı ve tecrübeli görevlileri ile her daim Allah’ın misafirlerine hizmet sunmaktadır.

Mekke ve Medine deki her türlü ziyaretleri kendi görevlileri ile yapmakta ,hocalarımızın ziyaret mekanlarındaki etkin  bilgilendirmeleriyle  Allah’ın misafirlerinin  manevi tadı almasını sağlamaya çalışmaktadır.

Faaliyet Alanları
Hac Umre Turizmi,
5/5 - 1 oy
  88 Kişi Ziyaret Etti