Evreka Psikoloji

FİRMA YETKİLİLERİ
Kayseri Psikolog
İLETİŞİM BİLGİLERİ +90 505 575 28 05 +90 540 545 00 50 [email protected]
Hunat Mahallesi Nuh Mehmet Baldöktü Sokak Özer Plaza No: 2/7 Melikgazi/KAYSERİ
FİRMA İSTATİSTİKLERİ
2000 Kuruluş Yılı
5 Çalışan Sayısı
50 Açık Alan
100 Kapalı Alan
FİRMA RESİMLERİ REFERANS RESİMLERİ
Evreka Psikoloji Hakkında

Türkiye’de Psikolojik Destekte Lider: Evreka Psikoloji

Kayseri’de 2021 yılında kurulan Aba Klinik Kayseri Merkezi, kısa sürede büyük bir başarı elde ederek Ankara ve İstanbul’da da hizmet vermeye başladı. “Daha İyiye En İleriye” sloganıyla yola çıkan bu merkez, bebek, çocuk, ergen ve yetişkin yaş gruplarına yönelik geniş yelpazede profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Psikoloji, özel eğitim, değerlendirme/testler, terapi, beslenme danışmanlığı ve diyet hizmetleri gibi alanlarda uzman kadrosuyla öncü bir rol üstlenmiştir.

Aba Klinik, kurulduğu günden itibaren mesleki ve ahlaki etik kuralları benimseyerek, hizmet kalitesini sürekli olarak artırma hedefiyle çalışmaktadır. Hem ulusal hem de uluslararası düzeyde gerçekleştirdiği organizasyonlar, eğitimler ve projelerle kendine önemli bir yer edinmiştir.

Merkez, sadece bilimsel ve kanıta dayalı uygulamalarla çalışan, en az lisans düzeyinde eğitim almış uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Özel eğitim ve psikoloji hizmetleri sürekli olarak revize edilen ve uzman performans sisteminin uygulandığı bu merkez, otizm ve öğrenme güçlükleri (disleksi) alanlarında önemli çalışmalar ve projelere imza atmaktadır.

Psikolojik danışmanlık ve psikoterapinin önemine vurgu yapan Evreka Psikoloji Merkezi, anksiyete, depresyon, stres, travma, ilişki problemleri, öfke kontrolü ve özgüven eksikliği gibi birçok konuda destek sunmaktadır.

Psikologlar, problemlerinizi anlamanıza, yeni başa çıkma mekanizmaları geliştirmenize ve daha tatmin edici bir yaşam sürmenize yardımcı olurlar. İlk görüşmede problemleriniz ve geçmişiniz hakkında bilgi edinilerek sizinle birlikte bir tedavi planı oluşturulur. Görüşmelerin gizliliği ise etik kurallar çerçevesinde garanti altına alınmıştır.

Doğru psikolog seçimi, ruh sağlığınız için kritik bir öneme sahiptir ve Evreka Psikoloji Merkezi, bu süreçte size en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

 

Faaliyet Alanları
Oyun Terapisi,Pedagog Desteği,Psikolog Desteği,Disleksi Eğitimi,Otizm Eğitimi,Aba Terapi,Floortime,Diyetisyen Desteği,
5/5 - 2 oy
  12 Kişi Ziyaret Etti