Aba Klinik

FİRMA YETKİLİLERİ
Aba Klinik Kayseri
Aba Klinik Nevşehir
İLETİŞİM BİLGİLERİ +90 505 575 28 05 +90 540 545 00 50 [email protected]
Hunat Mh. Nuh Mehmet Baldöktü Sokak Özer Plaza No: 2/7 Melikgazi/KAYSERİ
Esentepe Mh. Milli irade Cd. Bölükbaşı Apt. Kat:3 No:68/3 (Bölükbaşı Market Üstü) NEVŞEHİR
FİRMA İSTATİSTİKLERİ
2021 Kuruluş Yılı
0-5 Çalışan Sayısı
REFERANS RESİMLERİ
Aba Klinik Hakkında

Aba Klinik: Kayseri ve Nevşehir’de Psikoloji ve Özel Eğitimde Öncü Bir Merkez

Kayseri ve Nevşehir’de faaliyet gösteren özel eğitim ve psikoloji merkezi Aba Klinik, çeşitli alanlarda hizmet sunmaktadır.

Aba Klinik Kayseri, otizm ve dikkat eksikliği gibi konularda uzmanlaşmıştır. Kayseri Psikolog ve Nevşehir Psikolog gibi merkezler ise geniş bir yelpazede danışanlara destek vermektedir.

Kayseri’nin köklü sağlık kuruluşlarından biri olan Aba Klinik, 2021 yılından bu yana çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Psikoloji, özel eğitim, pedagoji ve diyetisyenlik gibi alanlarda uzmanlaşmış kadrosuyla klinik, danışanlarına en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Klinik, bebeklerden yetişkinlere kadar geniş bir yaş grubuna hitap eden hizmetleriyle dikkat çekmektedir. Özellikle otizm, öğrenme güçlükleri, dikkat eksikliği gibi alanlarda sunduğu terapiler ve testlerle önemli bir boşluğu doldurmayı hedeflemektedir.

Aba Klinik, Kayseri merkezli olmasına rağmen, kurulduğu günden bu yana sürekli olarak hizmet kalitesini artırmak için çaba sarf etmektedir. Mesleki ve ahlaki etik kurallara bağlı kalarak ulusal ve uluslararası alanda önemli organizasyonlara imza atmıştır.

Klinik, uzman kadrosuyla bilimsel dayanaklı ve kanıta dayalı uygulamaları esas alarak hizmet vermektedir. Bu doğrultuda, ilgili bölümlerin en az lisans düzeyinde mezunu olan profesyonellerle çalışmayı prensip edinmiştir.

Aba Klinik’in hizmet verdiği alanlar arasında psikoloji, özel eğitim, oyun terapisi, disleksi, dikkat eksikliği, otizm, Türkçe prep, pedagoji, beslenme danışmanlığı ve diyetisyenlik gibi geniş bir yelpaze bulunmaktadır.

Aba Klinik Kayseri merkezi, uzman kadrosu ve sunduğu geniş hizmet yelpazesiyle Kayseri ve çevre illerde önemli bir sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Aba Klinik: Çocuk, Ergen ve Yetişkinlere Özel Hizmetler

  • Psikoloji danışmanlığı
  • Özel eğitim hizmetleri
  • Pedagoji desteği
  • Diyet danışmanlığı

Psikoloji Danışmanlığı:

  • Çocuk, ergen ve yetişkinler için bireysel ve aile bazında psikolojik danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Bu hizmetler, duygusal problemler, stres yönetimi, ilişki sorunları, travma sonrası stres bozukluğu gibi konuları kapsar.

Özel Eğitim Hizmetleri:

  • Özel gereksinimleri olan bireylere yönelik eğitim ve destek programları sunulmaktadır. Otizm, öğrenme güçlükleri (disleksi, diskalkuli), dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu (DEHB) gibi alanlarda özel eğitim programları mevcuttur.

Pedagoji Desteği:

  • Çocukların gelişimini destekleyici programlar ve pedagojik yaklaşımlar sunulmaktadır. Bu kapsamda, çocukların öğrenme ve gelişim süreçlerine uygun eğitim stratejileri ve materyalleri kullanılmaktadır.

Diyet Danışmanlığı:

  • Beslenme ve sağlıklı yaşam konularında bireylere danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Kişiye özel beslenme programları, kilo kontrolü, sağlıklı beslenme alışkanlıkları gibi konularda destek verilmektedir

Aba Klinik, çocuklardan yetişkinlere kadar her yaş grubuna hitap eden psikoloji danışmanlığı, özel eğitim, disleksi, pedagoji gibi hizmetleri sunmaktadır.

Faaliyet Alanları
Psikoloji Danışmanlığı,Özel Eğitim Hizmetleri,Pedagoji Desteği ve Diyet Danışmanlığı,,
5/5 - 2 oy
  50 Kişi Ziyaret Etti