Alya İzmir Danışmanlık Hizmetleri

FİRMA YETKİLİLERİ
Alya Danışmanlık
İLETİŞİM BİLGİLERİ +90 232 364 12 00 +90 507 399 00 35 [email protected]
Donanmacı Mah. Yalı Blv. Eren İşhanı No: 224 Kat: 4 İZMİR/Karşıyaka
FİRMA İSTATİSTİKLERİ
2006 Kuruluş Yılı
0-5 Çalışan Sayısı
REFERANS RESİMLERİ
SOSYAL MEDYA HESAPLARIFacebook
Alya İzmir Danışmanlık Hizmetleri Hakkında

Alya İzmir Danışmanlık: Hasta ve Yaşlı Bakımında Profesyonel Yaklaşım

İzmir merkezli bir danışmanlık firması olan Alya İzmir Danışmanlık, 2006 yılından beri ailelerin bakıcı ihtiyaçlarını karşılamak için güçlü bir deneyimle hizmet veriyor. Firmamızın temel prensibi, ailelerin beklentilerini göz önünde bulundurarak en uygun bakıcı adaylarını yönlendirmek ve kaliteli aracılık hizmeti sunmaktır.

Büyüme stratejimiz, başvuran ailelerin ihtiyaçlarına odaklanarak geniş bir bakıcı portföyü oluşturmak üzerine kuruludur. Bu sayede, ailelerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak bakıcıları hızlıca sunma ve sürekli olarak güncel ve çeşitli bir aday havuzuyla hizmet verme avantajına sahibiz.

Alya İzmir Danışmanlık olarak vazgeçemediğimiz ilkelerimizden biri, ‘Ailenin beklentilerine göre en iyi bakıcı adayını yönlendirip en iyi aracılık hizmetini vermek’tir. Bu ilke, bizim misyonumuzun temelini oluştururken, gelecek vizyonumuz ise sektörde referans alınan bir firma olma hedefini taşımaktadır.

Hızlı ve Etkin Hizmet Anlayışı

Ailelerin bakıcı ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir şekilde karşılamak için çalışıyoruz. 60.000 kayıtlı CV arasından en uygun adayları seçerek, aynı gün içinde ailelere sunuyoruz. Ayrıca, 3 ay içinde eleman değişikliği imkanı sunarak, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Profesyonel Destek ve İzin Belgeleri

Müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olarak, her aşamada yardımcı personelimizle kolaylık sağlıyoruz. Ayrıca, Türk ve yabancı uyruklu personellerimizin gerekli izin belgelerini ve referanslarını titizlikle kontrol ederek, güvenilir hizmet sunuyoruz.

Geniş Hizmet Ağı ve Uluslararası Hizmetler

İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline ve birçok ülkeye hizmet veriyoruz. A.B.D., Almanya, İngiltere gibi ülkelerde de aktif olarak çalışıyoruz. Hasta ve yaşlı bakımı konusunda uzmanlaşmış ekibimizle, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmetler sunuyoruz.

Alya İzmir Danışmanlık olarak hasta, yaşlı, çocuk ve bebek bakımı alanında sektöründe öncü bir firma olmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir. Profesyonellik, kalite, iş hassasiyeti ve hijyen standartlarına uygun hizmetlerimizle, ailelerin yanında olmaya devam edeceğiz.

Faaliyet Alanları
İzmir ilinde hasta bakıcı ve bakımı hizmetleri ve danışmanlığı,
5/5 - 1 oy
  46 Kişi Ziyaret Etti