Etiket Sanatı

FİRMA YETKİLİLERİ
Hakkı EREN
İLETİŞİM BİLGİLERİ +90 332 346 18 77 +90 543 482 92 52 [email protected]
Parsana Mh. Zilkade Sk. No:5A (Yeni Stadyum Karşısı) Selçuklu / KONYA
FİRMA İSTATİSTİKLERİ
2005 Kuruluş Yılı
FİRMA RESİMLERİ REFERANS RESİMLERİ
SOSYAL MEDYA HESAPLARIInstagram
Etiket Sanatı Hakkında

Etiket Sanatı

“Etiket Sanatı” 2005 yılında reklam faaliyetleri alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir firmadır. Türkiye’nin önde gelen etiket üreticisi olarak faaliyet gösteriyoruz. Makine parkurumuz ve üretim süreçlerimizde kaliteli hizmet anlayışını benimsiyoruz. Etiket Sanatı, çeşitli etiket baskı çözümleri sunmakta olup çok çeşitli etiket alanlarında uzmanlaşmış bir ekiple hizmet vermektedir.

“Türkiye’nin Etiket Üreticisi”

Özel tasarım ve basım için özel üretim makineleri kullanarak görselliğin ön planda olduğu etiketler üretmekteyiz. Son teknoloji üretim yöntemlerimizle özelleştirilmiş etiketler sağlamaktayız. Ayrıca 160 cm genişliğinde ve sonsuz uzunlukta baskılar yapabilmekteyiz. Firmamız, müşterilerimize özgün ve anlamlı etiket çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Güvenilirlik: Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.

Duyarlılık (İnsana Ve Çevreye): Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe ve çevreye duyarlı ve saygılı olmak.

Müşteri Odaklılık: İhtiyaçları doğru belirleyip, etkin çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Açıklık (Şeffaflık): İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranmak, şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Çözüm Odaklılık: Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

Tutkulu Olmak: Tüm çalışanlarımızın, hizmetlerimize, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek yarattığı sinerji ile, hedefimize ulaşmada inançlı olmak, fark yaratmak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.

Esneklik: Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüm odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.

Makine Parkurumuz

  • Mimaki CJV 150 Serisi Makine
  • Mimaki CJV 107 Serisi Makine
  • Summa S 120
  • Sublime Transfer Baskı Makinesi
  • Serigrafi
  • Damla Etiket Makinesi
  • Press
  • Sıcak Yaldız Baskı Presi
Faaliyet Alanları
PP etiketler,şeffaf etiketler,kablo etiketleri,garanti etiketleri,bidon şişe etiketleri,gıda etiketleri,silver metalize etiketler,reflektif etiketler,makine etiketleri,bal etiketleri,zeytinyağı etiketleri,lümen folyo baskı,3D tarama etiketleri,delikli folyo baskı,dekota baskı,branda baskı ve DuraTrans baskı,
5/5 - 2 oy
  210 Kişi Ziyaret Etti