Ayca Süt Ürünleri

FİRMA YETKİLİLERİ
Ayca Süt
İLETİŞİM BİLGİLERİ +90 332 355 74 70 [email protected]
Fetih Mh. Adana Çevre Yolu Cad. No: 96/A Karatay/KONYA
FİRMA İSTATİSTİKLERİ
1980 Kuruluş Yılı
FİRMA RESİMLERİ REFERANS RESİMLERİ
SOSYAL MEDYA HESAPLARIFacebookInstagram
Ayca Süt Ürünleri Hakkında

Ayca Süt Ürünleri, 1980 yılında kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet AYGIN tarafından başlatılan bir süt işletmesidir. O günden bu yana, sürekli olarak gelişen ve büyüyen bir işletme olarak, başlangıçta 1,5 ton süt işleme kapasitesiyle başlayan Ayca Süt, bugün tamamen hijyenik ve modern üretim tesislerinde 150 ton süt işleme kapasitesine ulaşmıştır.

Ayca Süt Ürünleri

Ayca Süt, İç Anadolu, Karadeniz, Marmara ve Akdeniz bölgeleri başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına lezzetli ve bereketli ürünlerini sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Ürünlerimiz, dünya standartlarında toplam kalite felsefesi doğrultusunda üretilmekte olup, tüm hijyen koşullarına titizlikle uyulmaktadır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Helal belgelerine sahip olan Ayca Süt, hammadde girişinden mamül madde çıkışına kadar her aşamada titizlikle kontrol edilen bir süreçten geçmektedir.

Bizim için en önemli olan, değişmez lezzet anlayışımızı siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Sizlerle buluşmanın heyecanını yaşarken, kalite ve güvenilirlik ilkelerimizden ödün vermeden ürünlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Faaliyet Alanları
Süt ve Süt Ürünleri,
5/5 - 2 oy
  342 Kişi Ziyaret Etti