Sumak Metal

FİRMA YETKİLİLERİ
Tevfik SUMAK
İLETİŞİM BİLGİLERİ +90 332 345 42 70 [email protected]
Fevzi Çakmak Mah. Ayyıldız Cad. No: 69 Karatay / KONYA
FİRMA İSTATİSTİKLERİ
2008 Kuruluş Yılı
6000 Kapalı Alan
FİRMA RESİMLERİ REFERANS RESİMLERİ
SOSYAL MEDYA HESAPLARIFacebookYoutube
Sumak Metal Hakkında

Sumak Metal

Kurucusu Tevfik Sumak olan Sumak Metal Değirmen Mak. Pet. Otom. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2008 yılından beri Konya Büsan Özel Organize Sanayi’ndeki toplam 6000 m² kapalı alanda yedek parça üretimini sürdürmektedir.

CNC Lazer Kesim, CNC Metal Büküm, Metal Kesim, Robot Kaynak

Başta Almanya , İngiltere , Fransa , Hindistan , Letonya olmak üzere birçok ülkeye Lazer, Kesim, Büküm ürünleri ihraç ederek milli ekonomimize büyük bir katkı sağlamaktayız.

Sumak Metal, çeyrek asrı aşkın deneyimi sayesinde müşteriyle sarsılmaz bir ilişki kurarak, siz müşterilerinin memnuniyeti için canla başla çalışmaktadır.

Yılda 1000 tonluk üretimi, CE ve ISO 9001 sertifikalarıyla hizmetlerinin çapını genişleterek metal sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmak için durmaksızın çalışmaktadır. Metallerin kesimi ve şekillendirilmesi uygulamalarında da büyüyen teknolojiyi yakından takip etmekle ve tecrübeli kadrosuyla ‘’ kusursuz üretim – iş devamlılığı ‘’ prensiplerini uygulamaktadır.

Sumak Metal, siz saygın müşterilerinin acil ihtiyacı için yeterli stoka ve hızlı dağıtım ağına sahip, güçlü bir firmadır. Sağlam, güvenilir, uygun fiyatlı lazer kesim ve yedek parçalarının en doğru adresi Sumak Metal ; teknolojik ve lojistik son gelişimlere ulaşmış, geniş ürün yelpazesine sahip, çözüm odaklı bir şirkettir.

Sumak Metal Company provide to customers, Laser Cutting, Metal Bending, Sheet Sales, Metal Welding etc Services…

5/5 - 1 oy
  167 Kişi Ziyaret Etti