Kobastar Elektronik Tartı Sistemleri

İLETİŞİM BİLGİLERİ +90 332 249 38 15 [email protected]
Fevziçakmak, Ayyıldız Cad No:103 B, 42050 Karatay/Konya
Firma personel ve stajyer alımları yapıyor mu?
Evet. Aktif olarak stajyer ve personel alımı yapılıyor.
FİRMA İSTATİSTİKLERİ
200 Kuruluş Yılı
100 Çalışan Sayısı
FİRMA RESİMLERİ REFERANS RESİMLERİ
Kobastar Elektronik Tartı Sistemleri Hakkında

Kobastar Elektronik Tartı Sistemleri

2000 yılında kurulan bir endüstriyel tartı sistemleri ve yük hücreleri şirketidir.

Misyonu, müşterilere kaliteli, güvenilir ve inovatif çözümler sunarak iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmaktır.

Vizyonu, dünya genelinde endüstriyel tartı sistemleri ve yük hücreleri konusunda lider bir marka olmayı hedeflemektedir.

Şirket, geniş ürün yelpazesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörde tanınmaktadır. Sertifikalı ürünleri, şeffaflık, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik ilkelerine dayanan iş prensipleriyle üretilmektedir.

Kobastar’ın 2000’li yıllardan bu yana süregelen başarı hikayesi, müşteri memnuniyetine verdiği önem, teknolojik yeniliklere adaptasyon ve güçlü şirket kültürü ile şekillenmiştir.

Şirketin 100 kişilik uzman ekibi, müşterilere satış öncesi ve sonrası destek sağlamak için Türkiye genelindeki ofislerinde hizmet vermektedir. Kobastar, sosyal sorumluluk projelerine katılırken çevresel sürdürülebilirlik ve toplum odaklı çalışmalara odaklanmaktadır.

Kökleri 1972’ye dayanan tartı sistemleri imalatı kültürü ile Kobastar Elektronik Tartı Sistemleri, müşteri odaklı yaklaşımı ve kalite anlayışıyla endüstriyel tartı sistemleri ve yük hücreleri Elektronik sektöründe liderliğini sürdürmektedir. “Master Of Gravity” sloganı, şirketin yerçekimine bağlı ağırlık ölçümlerindeki ustalığını vurgular.

 

Faaliyet Alanları
Elektronik Tartı Sistemleri,Loadcell,Tır Kantarı,
5/5 - 4 oy
  251 Kişi Ziyaret Etti