Hatice Tulukcu Mimarlik Atölyesi

FİRMA YETKİLİLERİ
Hatice TULUKCU
İLETİŞİM BİLGİLERİ +90 332 350 67 74 [email protected]
Havzan Mahallesi Ebu Suud Efendi Caddesi 62/A Meram/KONYA
FİRMA İSTATİSTİKLERİ
2008 Kuruluş Yılı
3 Çalışan Sayısı
200 Kapalı Alan
FİRMA RESİMLERİ REFERANS RESİMLERİ
SOSYAL MEDYA HESAPLARIFacebook
Hatice Tulukcu Mimarlik Atölyesi Hakkında

Hatice Tulukcu Mimarlik Atölyesi yaşam ve marka kavramını çizgilerden hayata yansıtmasını iyi bilen, yaratıcı ve hassas düşünen, ince eleyip sık dokuyan bireylerden oluşan bir mimari atölyedir.

Hatice Tulukcu Mimarlik Atölyesi

İşimiz, ülkemizin ve dünyanın farklı noktalarına sektör fark etmeksizin mimari çözümler getirmeyi ve topraktan sanat inşaa etmeyi seviyoruz. İşimizde göstermiş olduğumuz hassasiyet ve başarıyı, projelerimize yansıttığımızı göreceksiniz. Yalın ve sade çalışma yöntemini kullanarak iletişimimizi geliştiriyor, tasarımlarımızı amacına ulaştırıyoruz.

En önemli kaynağımız ise sizi dinlemek. Vizyonunuzu ve hedeflerinizi öğrendikten sonra hedef kitlenize en uygun çözüm ile sizlere hizmet ediyoruz.

+PLUS !

Bu işaret bizim incelikle bütünleşen yanımızı anlatmaktadır. İşimizin her açısına kattığımız artıları simgeler. Olsun bitsin değil de, daha iyi olsun düşüncemizi yansıtır. İnce eler sık dokur bir yanımız, bir yanımız insan ruhu ile bütünler işimizi. Hissetmemişsek yapmayız, hissetmişsek yapmadan duramayız.

İnşaa ettiğimiz her değeri gelecek nesillerin ve hedef kitlenin net algıları ile besliyoruz. Son yıllarda değişen çizgileri en mantıklı merkezlerde, yani kitlenin düşünce dünyasında yer edinecek düzeye taşıyoruz. Tasarımlarımız ile yenilikçi tavrımızı bütünleştirmenin sağladığı avantajı daima müşterimizin hizmetine sunuyoruz.

Faaliyet Alanları
Mimarlık ve Mühendislik Faaliyetleri,Bilimsel ve Teknik Faaliyetler,,
4.2/5 - 4 oy
  471 Kişi Ziyaret Etti