Azade Mobilya Dekorasyon

FİRMA YETKİLİLERİ
Murat KİRİŞLİ
Abdullah KİRİŞLİ
İLETİŞİM BİLGİLERİ +90 332 238 61 73 +90 533 665 46 20 [email protected]
Horozluhan Mah. Yeşilköy Sk. No:1 Selçuklu / KONYA
FİRMA İSTATİSTİKLERİ
1999 Kuruluş Yılı
3 Çalışan Sayısı
50 Açık Alan
1500 Kapalı Alan
FİRMA RESİMLERİ REFERANS RESİMLERİ
SOSYAL MEDYA HESAPLARIFacebook
Azade Mobilya Dekorasyon Hakkında

Azade Mobilya Dekorasyon ve Ahşap Tasarım

Azade Mobilya Dekorasyon 1999 yılında kurulmuş olup, faaliyetini ahşap ve mobilya dekorasyon olup, dünya standartlarında kendini revize ederek hizmetine devam etmektedir.

Azade Mobilya uyguladığı projelerde; Ahşap, Laminat, Kontratabla, Mdf, Suntalam malzemeleri ve özel bağlantı elemanları ve son sistem CNC makineleri kullanılmaktadır.

Uzun yıllar sektörün içinde olmanın verdiği avantajla, mevcut alt yapısını modern ve son sistem makinelerle güçlendirerek ve deneyimli kadrosunun teknik birikimini değerlendirerek, sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Tecrübeli mimar yönetiminde mobilya ve ahşap ustalarıyla alanında uzman ve büyük özveriyle çalışan ekibimiz, müşterilerimizi memnun edebilmek için titiz bir imalat yaparlar.

Tecrübeli mimar yönetiminde mobilya ve ahşap ustalarıyla alanında uzman ve büyük özveriyle çalışan ekibimiz, müşterilerimizi memnun edebilmek için titiz bir imalat yaparlar.

Uygulama sonrası hangi nedenle olursa olsun meydana gelebilecek olumsuzlukları kısa süre içerisinde gideriyoruz ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Mutlu ve yenilikçi çalışanlarımızla, müşterilerimizin projelerine kolaylık ve keyif katan çözüm ortağı olmak.

Çevre ve doğa haklarına saygılı, yaşadığımız topluma sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik istihdam sağlayarak, daha iyi toplum ve sosyal alanlara erişmek için çalışırız.

 

Faaliyet Alanları
Mutfak Dekorasyon,Ahşap Mobilya,Yatak Odası Mobilyası,Modern Tv Üniteleri,Ofis Mobilyaları,Ofis Tasarımı,Özel Vitrin,Özel Sehpa,Tamamlayıcı Ürünler,Çok Amaçları Mobilyalar,,
4.9/5 - 9 oy
  516 Kişi Ziyaret Etti