Axem Thermofloor Yerden Isıtma Sistemleri

FİRMA YETKİLİLERİ
Tahir Akdağ
İLETİŞİM BİLGİLERİ +90 352 223 40 53 [email protected]
Erenköy Mahallesi 4875. Sokak No:72 Kepez/Antalya
FİRMA İSTATİSTİKLERİ
2024 Kuruluş Yılı
0-5 Çalışan Sayısı
FİRMA RESİMLERİ
SOSYAL MEDYA HESAPLARIFacebookInstagramYoutube
Axem Thermofloor Yerden Isıtma Sistemleri Hakkında

Axem Thermofloor: Yenilikçi ve Verimli Yerden Isıtma Çözümleri

Axem Thermofloor: Isı Hesapları ve Projelendirme Hizmetiyle Yerden Isıtma Sistemlerinde Yenilikçi Çözümler

Günümüzde, enerji verimliliği ve estetik çözümler ön plana çıkıyor. Axem Thermofloor olarak, yerden ısıtma sistemlerinde liderliğimizi sürdürüyoruz.

iYerden ısıtma işi yapan firmalara sunduğumuz proje hizmeti ile ısı hesapları, kolektör seçimi, boru aralıkları, döşeme şekilleri ve metrajları gibi konularda rehberlik ediyoruz. Henüz deneyimsiz olan firmalar, bu hizmetimizden yararlanarak, sadece uygulama aşamasında bulunuyor ve projelerini rahatlıkla hayata geçiriyorlar.

Enerji kaynaklarının hızla tükenmeye başlaması, yeni alternatif enerji kaynaklarına olan ilgiyi artırıyor. Bu bağlamda, düşük sıcaklıkta su kullanarak yüksek verimlilik sağlayan yerden ısıtma sistemleri, geleneksel petekli sistemlere kıyasla daha çok tercih ediliyor.

70-90 °C sıcak su ile çalışan petekli sistemlerin yerine, sadece 30-50 °C sıcak su kullanarak istenilen düzeyde ısı sağlayan yerden ısıtma sistemleri, hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de daha çevreci bir ısınma çözümü sunuyor.

Axem Thermofloor olarak, yerden ısıtma boruları, straforları ve kolektörleri gibi tüm ihtiyaçlara cevap veriyor, fonksiyonel ve estetik anlamda en iyi çözümleri sunuyoruz. Sizin için tüm hesaplamaları ve modülasyonları yaparak, hazır projelerle işinizi kolaylaştırıyoruz.

Enerji verimliliği ve estetik çözümleri bir araya getiren yerden ısıtma sistemlerimizle, mekanlarınızı konforlu hale getiriyoruz.

Faaliyet Alanları
Yerden Isıtma Sistemleri,
5/5 - 1 oy
  27 Kişi Ziyaret Etti