Aktan Alüminyum Cephe

FİRMA YETKİLİLERİ
Mustafa SÜLÜKCÜ
İLETİŞİM BİLGİLERİ +90 332-502-0831 +90 533-817-1278 [email protected]
Horozluhan Mah. Gümüşlü Sk. No:31 Selçuklu / KONYA
FİRMA İSTATİSTİKLERİ
1999 Kuruluş Yılı
10 Çalışan Sayısı
1500 Kapalı Alan
FİRMA RESİMLERİ REFERANS RESİMLERİ
SOSYAL MEDYA HESAPLARIFacebook
Aktan Alüminyum Cephe Hakkında

AKTAN ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ.

Aktan Alüminyum Cephe Sistemleri 1999 yılında kurulmuş olup, faaliyetini alüminyum doğrama ve cephe giydirme sistemleri olup, dünya standartlarında kendini revize ederek hizmetine devam etmektedir.

Aktan Cephenin uyguladığı projelerde; strüktürel silikonlu cam cephe sistemleri, özel dizayn panel cephe sistemleri, güneş kırıcı sistemleri, alüminyum dış cephe sistemleri, alüminyum doğrama sistemleri, kapı sistemleri, sürme pencere/kapı sistemleri kullanılmaktadır.

Uzun yıllar sektörün içinde olmanın verdiği avantajla, mevcut alt yapısını modern ve son sistem makinelerle güçlendirerek ve deneyimli kadrosunun teknik birikimini değerlendirerek, sektörün öncü kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Cephe Sistemleri Aktan Cephe inşaat sektörüne yönelik olarak cephe kaplama sistemleri konusunda çözümler sunarken, endüstriyel ve mimari iç – dış cephe kaplamaları ve diğer özel uygulamalar için tasarım ve üretim çözümleri ile yaşam alanlarına değer katmaktadır. Zamanında.

Aktan Cephe, konusunda deneyimli mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.

Yüksek Kalite Aktan Cephe tüm projeleri kurumsal kalite yönetimi anlayışıyla en üst düzeyde kalite politikası sağlarken doğal çevrenin korunmasını da amaç edinmiştir. Her projemizde malzeme, tasarım, işçilik ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutuyoruz..

ALÜMİNYUM CEPHE , SPİDER CEPHE, SAÇAK, RÜZGARLIK, KIŞ BAHÇESİ, CAM BALKON SİSTEMLERİ OFİS ARA BÖLME SİSTEMLERİ

Faaliyet Alanları
Silikon Cephe,Kapaklı Cephe,Alüminyum Cephe,Spider Cephe,Terracotta Cephe,Kapı Pencere Doğrama,Fotoselli Kapı,Otomatik Kapı,Seksiyonel Kapı,Döner Kapı,Skylight Şeffaf Çatı Sistemleri,Sandwich Panel,Alüminyum Asma Tavan,Tonoz ve Sundurma Sistemleri,Ses Kesici Panel Sistemleri,Kış Bahçesi,Bahçe Kapıları,Katlanır Cam Balkon Sistemleri,Ofis Bölme Sistemi,Korkuluk ve Küpeşte,
5/5 - 5 oy
  640 Kişi Ziyaret Etti