Gök Özel Kayseri Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi

FİRMA YETKİLİLERİ
Teknik Servis
İLETİŞİM BİLGİLERİ +90 352 223 52 62 [email protected]
Uğurevler Mahallesi 18. Cadde 234. Sokak No:5/B Kocasinan/KAYSERİ
FİRMA İSTATİSTİKLERİ
2000 Kuruluş Yılı
10 Çalışan Sayısı
100 Kapalı Alan
FİRMA RESİMLERİ
Gök Özel Kayseri Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi Hakkında

Kayseri Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi ile Kaliteli ve Garantili Hizmetin Adresi

Kayseri Bosch Servisi olarak, hem tedarikçi firmalara hem de kurumsal ve bireysel müşterilerimize yalın ve direkt süreçlerle ulaşarak, kaliteli ve müşteri memnuniyeti yüksek hizmet sunmayı hedefliyoruz. Servisimizin temel prensibi, müşteri memnuniyetidir ve bu doğrultuda yapılan işlemler 1 yıl garanti kapsamındadır.

7/24 çağrı merkezimiz sayesinde her zaman bize ulaşabilirsiniz. Geniş yedek parça rezervimiz sayesinde, olası bir parça ihtiyacı nedeniyle müşterilerimizin günlerce bekletilmesi önlenmiştir. Alanında uzman ekibimiz, yılların verdiği deneyimle en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Teknik servis başvurularınızı anında değerlendiriyor ve en kısa zamanda çözüme ulaştırıyoruz. Bosch ürünlerinizin garantisini +4 yıl garanti ile 7 yıla kadar uzatabilirsiniz.

Bosch ve Siemens markaları, yenilikçi ve ileri görüşlü çözümler sunarak, teknolojiyi modern yaşamın bir parçası haline getiriyor. Bosch, araştırmacı ve geliştirmeci ruhuyla, 164 yıllık deneyimi ve sürekli yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları ile geleceğin ihtiyaçlarını şimdiden belirleyebiliyor.

Bu özellikleri ile Bosch, teknolojik ve tasarımsal liderliğini sürdürüyor.

Faaliyet Alanları
Bosch Beyaz Eşya Teknik Servisi,
5/5 - 1 oy
  13 Kişi Ziyaret Etti